marca
15
2017
--

zewnątrz

Zdecydowanie powinny się otwierać na zewnątrz. Np. na wypadek zalania łazienki, łatwiej się do niej dostać. I w łazience zazwyczaj kipi od urządzeń- dodatkowo skrzydło drzwi może być kolizyjne. daszek też sobie później dorobię bo nie musi być od razu. Może się zdarzy że go nie będę robić tylko założę wysuwany okap. To jest kwestia w późniejszym etapie do ustalenia bo teraz to nie będzie potrzebne.

Dostałem też ofertę na okna do tego domku w wersji z jednym oknem mniej czyli tej wcześniejszej z firmy elwiz i wycenili mi to na 19k w wersji takiej że Uw jest w okolicach 0,6W/m2K i zastosowany jest pakiet 4szybowy z Ug=0,4W/m2K z argonem a dzięki temu że mają profile z wkładką termiczną to temu ten współczynnik jest tak niski. Ale też g nie jest duże bo w okolicach 37 oraz Lt-56. Dla porównania oferta na okna z Uw ok. 0,7 wyszło 12k. Będzie trzeba się zastanowić czy warto takie okna brać czy nie. 7k to nie mało ale kosmicznie dużo też nie bo dla porównania z oknami z drutexu które mają Ug=0,3 ale wypełnione kryptonem a przy tym Uw wychodzi też w okolicach 0,6 bo oni nie mają profili z wkładką termiczna a zwykłe mają Uf=1 wiec one psują cały wynik a koszt jednego standardowego to ponad 5k wiec te z elwizu 4szybowe będa 3 lub 4 razy tańsze niż 4 szybowe z drutexu i temu warto się nad tym zastanowić. Proponuje Ci już wiele nie kombinować z ustawieniem pomieszczeń, 4 pokoje na górze to jest , 1 w zapasie np na pracownie.

Mogę Ci zasugerować ? chodzi mi o dach, żeby zrobić częściowy skos i wycięcie od południa tak aby w ścianie dać normalne okna.

Może zjechać z okapem, aby dom nie był z taką przysadzistą czapką.

Written by admin in: Bez kategorii |
marca
15
2017
--

projekt

Gdybyś tych ścian nie wybudował, to zaoszczędzisz na bloczkach i styropianie, a straty będą mniejsze. Taka ściana to trochę jak balkon - ogromny mostek cieplny.

Gdybyś zrobił tylko mały balkonik, to nie będzie problemu z dachem- najwyżej w stropie nad parterem będzie dodatkowa belka, na której zostanie oparty słup. Jak się boisz o konstrukcję, to spytaj konstruktora, albo architekta.

Co do tego projektu tylko w wersji odbicia lustrzanego to jeżeli tak miałbym zrobić to piętro też będzie musiało się zmienić. Zmiana wejścia z schodami nie będzie dobrym rozwiązaniem i tego nie zmienię. Tak jak jest teraz jest dobrze i mi się podoba. Jedynie to z architektem wprowadzi się jakieś zmiany tylko już za bardzo nie ma co zmienić wiec myślę ze to będzie wersja ostateczna.

W ogóle nie traktuj moich rad jak ostateczność, bo chcę ci tylko pokazać z czym wiąże się idea pasywności. Pasywny to po polsku “bierny”, czyli nic nie robi sam, tylko bierze ze słońca i nic nie oddaje. Tyle teoria. Wiatą się nie będę na razie przejmować bo może faktycznie lepsza byłaby po lewej stronie. O tym czy będzie po lewej czy prawej stronie zdecyduję chyba jak domek będzie stać. Na pewno to jest temat do przemyślenia a nie jest wiążący w jakiś sposób. Domek stanie, rzuci się na to okiem, spróbuje się auto parkować tu i tam i się zobaczy co będzie lepsze. Może nawet będę klimatyzacje Warszawa Wilanów miał dwie wiaty, jedna na auto ale węższa czyli na 3m bo na wizualizacji założyłem 4,5m a druga podobna i będzie to miejsce na różne jakby sprzęty ogrodnicze, rowery itp. Tak jak wiele razy pisałem, najważniejszy jest domek a potem reszta. Jak sie będzie mieszkać w swoim to lepiej się będzie myśleć.

Nie mogę sobie wyobrazić tego małego balkonu u mnie. Według mnie głupio będzie wyglądać bo na ściany jak pójdzie izolacja to wiele tego nie zostanie. Przypuśćmy zrobiłbym taki balkon tylko o szerokości 2m i wtedy kicha bo w srdoku pokoju to będzie głupio wyglądać. Albo balkonik dorobię jako osobna konstrukcja tak jak przy projekcie

Jak zrobisz teoretycznie dobrze, to jest szansa, że i praktycznie wyjdzie nieźle. Jeśli jednak teoretycznie zrobisz kaszanę, to nie licz na pasywność.

Written by admin in: Bez kategorii |
sierpnia
01
2016
--

instalacje

Może i ekonomiczne (jeszcze nigdzie nie spotkałem się z korzystnym efektem takiego rozwiązania) ale…. bardzo niezdrowe. Cyrkulacja powietrza góra-dół. Cały kurz w powietrzu. Biedni alergicy. To samo z nogami które nie lubią być grzane od dołu … itd. Co za stek bzdur przyłacza wodne. Niestety przedmówcy maję rację - znikoma wiedza na temat ogrzewania płaszczyznowego a już na pewno nie podłogowego. Smutne.pompa ciepła jest całkowicie nieopłacalna przy tej cenie prądu / 66 gr za 1KWh / .30 % nominalnej mocy pompy to en. elektryczna !! za miesięcznie zużyty prąd w pompie ciepła ogrzewam swój dom groszkiem lub drewnem / kominek /przez 3 miesiące .A gdzie koszty instalacji -minimum 30 tys. + większe grzejniki / żródło niskotemperaturowe !!! Bajki o pompie dla naiwnych Gdy wejdzie podatek katastralny Pablo też się zesrasz. Chyba, że mieszkasz u mamy. Podatek nie jest tylko od domów ale od mieszkań również.

Widać, że sponsorowany artykuł. Ja za taki sam okres, na prawie przyłacza wod-kan identycznej powierzchni płacę 3800 (i to był najdroższy rok od 6 lat mieszkania). A grzeję gazem niskokalorycznym bo taki jest w Koszalinie. Więc najdroższym. Więc mieszkając w takiej Dąbrowie miałbym pewnie jeszcze z 10% oszczędności. Nic specjalnego nie muszę przestrzegać. Zwykły kondensat z zasobnikiem. Żadnych kominków z płaszczem wodnym. Żadnego przestrzegania zasada przyłącza wody . Mam ustawione we wszystkich pomieszczeniach 21 st C. Jedyne co to mam ogrzewanie podłogowe wszędzie. Bzdury na resorach Pan wstawia. dołączam się. Przy 21′C w powietrzu to w kapicach będziesz chodził po podłogówce bo Ci zimno w stopy będzie.
Written by admin in: Bez kategorii |
maja
16
2016
--

wskazanie

Tylko to nie My mamy coś do udowodnienia, lecz to Ty powinieneś wskazać zapis w jakimkolwiek akcie, dokumencie gdzie znajduje się jakakolwiek wzmianka o markerze lub taśmie.

Tak długo jak tego nie wskażesz będziesz pisał bzdury.

Na tym forum przez okres ponad sześciu lat popełniłeś raptem czterdzieści siedem postów z czego cztery znalazły się w koszu.

Wynik doprawdy imponujący.

Skąd taka różnica w aktywności pomiędzy profesjonalnymi forami a innymi będącymi w rzeczywistości targowiskami próżności czy teatrem jednego aktora.

Czyżby poziom tych profesjonalnych for stwarzał zagrożenie blamażu a z Twoją “kulturą dyskusji” w krótkim czasie doprowadzi do nieuchronnego samounicestwienia?

Mimo iż od pewnego czasu usilnie chcesz to wykazać, jednak nie udaje Ci się ponieważ nawet nie wiesz gdzie znaleźć jakiekolwiek kontrargumenty.

Twoja wiedza w tym temacie jest bardzo mizerna ponieważ opiera się tylko na tym czego się nie nauczyłeś i czego nie rozumiesz.

I nic nie wskazuje by coś uległo zmianie.

Tytuł tego wątku wskazuje na to, że nie służy on do dyskusji z Tobą, ponieważ Ty dyskutować nie potrafisz.

W tym wątku będą wskazywane palcem Twoje (i Tobie podobnym) “złote myśli”. Nie po to by Cię (Was) ośmieszać, czyszczenie kanalizacji ale po to by inne osoby przestały Ci (Wam) ufać gdy na innych forach za “doradzanie” się bierzesz (bierzecie).

Podobne wątki powstaną i na forum SEP i na forum ISE.

Właśnie rodzi się koalicja przeciwko głupocie.

Twoja w tym zasługa największa.

I nie martw się o innych forumowiczów, bo to Ty jesteś mistrzem we wprowadzaniu ich w błąd i robieniu wody z ich mózgów.

Inne forum, inny temat kolegi ten sam.

Written by admin in: Bez kategorii |
maja
16
2016
--

pomiar

A czy tam nie ma moderatorów? Forum muratora cieszy się jakby nie patrzeć dobrą renomą. Większość ludzi budujących swoje domostwa trafia właśnie tam. W jednym miejscu porady z całego zakresu budownictwa. A jakie? Tu akurat mamy przykład.  Nie zamierzam toczyć walki i bezsensownych potyczek słownych z ignorantem kkas12, szkoda mi czasu. Wystarczy wentylacja Warszawa pomiary że muszę się nim zajmować na forum muratora. Ale z drugiej strony świetnie się bawię jego interpretacjami. Naprawdę polecam.

Nie podoba się wam sposób ze zmianą kolory przewodu w części widzialnej, to go nie stosujcie. Taśmę/marker stosuję bardzo rzadko i to głównie w instalacjach z puszką rozdzielczą przy podłączani właśnie wyłączników. Nie są to moje instalacje ponieważ od praktycznie zawszę wykonuję instalacje bez puszkowe, w których takie problemy praktycznie nie występują.

Mnie się nie udało namówić waszego moderatora, ale może tu pochwali się, a pozostali razem z nim, zdjęciami z waszych profesjonalnych instalacji, które będą inspiracją dla takich cieniasów jak ja. Tak dużo mówicie o nauczaniu.
Nie od dziś wiadomo, że jeden obraz mówi więcej niż 1000 słów.
Załóżcie galerię ze zdjęciami profesjonalnych instalacji. Powszechne są galerie ze spartolonymi instalacjami.
A teraz koledzy szczerze, ilu z was wypruwało typowy kabel 3×1,5 między wyłącznikiem, a puszką rozdzielczą, aby móc podłączyć zwykły wyłącznik.
Oczywiście zakładam, że nie dopuszczacie możliwości podpięcia przewodu w kolorze niebieskim do wyłącznika.
Oczywiście dotyczy, to tylko obcych instalacji, w których musieliście coś podłączyć lub naprawić.
Chciałbym poznać wasze sposoby na prawidłowe okablowanie odcinka puszka rozłączna wyłącznik.

Tylko jak koledzy podłączają wyłącznik do przewodu 3×1,5, typowego z kolorystyką: brązowy, niebieski i zółto-zielony. Wasz wybitny kolega nie potrafił na to pytanie odpowiedzieć przez kilka dni.

Zwykły pytek nie jest w stanie ocenić która porada jest dobra, wybiera z reguły tą która jest tańsza lub jemu pasuje. Wielka szkoda, że nikt z odpowiedzialnych nie panuje nad tym molochem.

Written by admin in: Bez kategorii |
maja
16
2016
0

domy.mafe.pl

Zwykły bezpiecznik,ja akurat stosowałem 50 mA bo innych nie miałem pod ręką.Zresztą podobny temat dotyczący tego tonera był nie tak dawno poruszany na e, opinie są różne ,ale tak jak wspomniałem ja nie miałem narazie niepokojących sygnałów co nie oznacza że jest to 100% pewne rozwiązanie zeby sie dowiedziec wystarczy włączyc sterownik samsunga i ci sie pokaze na pasku stan tonera, jak bedzie caly bialy to znaczy ze sie wyczerpal/resetowanie nic nie dalo, jak bedzie caly czarny to znaczy ze resetowanie sie powiodlo, co do bezpiecznika ja wlozylem 63 mA i nic to nie dalo, byc moze dlatego ze wlozylem go do initiala, a byc moze zadziala on dopiero w full tonerze…. takie moje domniemania  hcialbym oznajmic, iz po wielu perturbacjach, wreszcie udalo mi sie zresetowac toner drukarki samsung ml-1640, uruchomilem ten sam program co poprzednio, nie wiem czemu wczesniej nie udalo sie tego zrobic, ale teraz tak. Bezpiecznik faktycznie wali oszustwem na kilometr. Jest on tylko po to aby drukarka widziała obecność wkładu startowego. Żaden bezpiecznik nie zresetuje komunikatu o tonerze. Na startowym po 700 drukach wywala komunikat, a po ok. 2000 blokuje na dobre. Próbowałem instalować ją bez użycia 1640.exe ale nic to nie daje. Blokada i koniec. Póki co lepiej przestawić się na Xerox-a 3117. Kosztuje w końcu tyle to kaseta do 1640 Po instalacji i uruchomieniu wypełnijcie jakimiś bzdurami wszystkie pola oprócz maila. Mail wypełnijcie na końcu! To ważne, bo po jego wypełnieniu wysyła automatycznie dane na serwer, a gdy nie podamy telefonów, email nie przychodzi.

Po aktywacji uruchamiamy i czekamy 1 minutę. Dioda na drukarce miga wtedy na pomarańczowo. Po tym czasie wyłączamy drukarkę. Po uruchomieniu pasek tonera jest pełny :D

Aha oczywiście mail musi być poprawny. Ale jeżeli boicie się spamu, to co wam szkodzi 5 minut poświęcić na założenie maila(na gmailu przyszło po paru sekundach) :) Tańsze to na pewno od kupowania chipów i bezpieczników.

Mianowicie dzisiaj chcialem sobie cos wydrukowac, mysle sobie, a co mi szkodzi, zainstaluje sobie patcha jeszcze raz, zainstalowalem, nic sie nie stalo, pasek tonera bez zmian ( okolo 50%), mysle, no nic nowego w sumie, odpalam worda, WLACZAM DOKUMENT DO DRUKU, a tu nagle jakies trzaski buczenia bzyczenie itp itd, lampka zaczela migac na żółto, komunikat: błąd komunikacji z drukarka… na mnie padl blady strach, pomyslalem: juz popsułem drukarke, ale wylaczylem ja z pradu, wlaczam z powrotem i co widze

Written by Adamko88 in: Bez kategorii |
marca
22
2016
--

eksperyment

W „Wiadomościach” 15 marca już zaczęło się przerabianie ewidentnej katastrofy na coś nie wiadomo co, może jednak… zamach? Jak widać wazelina została już rozdana dziennikarzom na Woronicza. Jakieś przykłady skutecznego zwalczania patryjarchalnego zamordyzmu na poziomie instytucjonalnym? Bo pozwalanie na organizowanie we Francji konferencji o tym czy religia zezwala na bicie kobiet czy nie, albo tolerowanie wypowiedzi przewodniczącego LM w Polsce deklarującego gotowość do ukamienowania własnej matki (gdyby była niewierna) to nie są chyba dobre przykłady. Problem jest taki że Koran zabrania muzułmanom integracji, dlatego tworzą getta. Multiculture nie pracuje. Europa odsłoniła swoje miekkie podbrzusze w które natychmiast dostała kopa. Poprawność polityczna jest groźna dla kultur chrześcijańskich.  Dziękuję za to porównanie, odrobinę znośniej będzie mi teraz patrzeć na pochód (koniecznie z pochodniami…) gorejącej wprost buty naszych nowych włodarzy. A co do przesłania to, niestety, logika prawicy każe pożar ekstremizmów emigranckich i ekonomicznych gasić benzyną ekstremizmów narodowych. Problem w tym, że ta wybuchowa retoryka rozpaliła emocje ludzi najwyraźniej zmęczonych słuchaniem, że świat jest złożony i ze wszystkim trzeba ostrożnie. Gorzej, że nie widać jak ten pożar powstrzymać – toż do empatii i namysłu, zmusić się nikogo nie da…

Written by admin in: Bez kategorii |
grudnia
17
2015
--

diety

Każda przesada nie jest wskazana. Nie uważam, żeby mięso ugotowane w rosole i zjedzone w sosie chrzanowym było jakoś specjalnie szkodliwe. Co innego z tzw. wędlinami, które ze swoją nazwą nie mają nic wspólnego, bo są tylko nastrzykiwane preparatem o zapachu dymu. Oczywiscie, palenie jest glowna przyczyna raka. Tytuly w mediach ze to mieso jest glownie odpowiedzialne jest typowym medialnym zamydlaniem. Mieso jes zle, przyczynia sie do powstawania raka, ale glownie te przerobine na tzw wedliny przez trucicieli fachowcow. Ale, mieso przyczynia sie do innych chorob jak krazenia,…mówi ze mięso które ma konserwanty nie może być podgrzewane bo jst wtedy rakotwórcze!

Dopiero teraz się o tym dowiedziała a ile ja tostów z taką szynką zjadłam!!

ten świat jest chory

Ciekawe, dlaczego raport pomija GMO i promieniwanie. To wlasnie GMO i technologie emitujace promieniowanie gwaltownie wzrosly w ostatnich 25 latach. Na pewno maja potezny udzial w chorobach nowotworowych.

GMO produkuje substancje nienaturalne. Organizm ludzki nie jest na nie zaprojetowany czyszczenie separatorów. Natomiast technologie jak GMS, GPS, TV satelitarna, bezprzewodowe sieci komputerowe, …. natowskie radary i rosyjskie radary gotuja ludzi jak w mikrofalowce.

Nie dziwi jednak brak reakcji ministerstwa zdrowia. Brak nazdoru nad jakoscia spozywanej zywnosci przez ministerstwo zdrowia. Czy to minsterstwo wogole isnieje ?

Written by admin in: Bez kategorii |
marca
27
2015
--

zbiornik

Mimo niezaprzeczalnej wiedzy to jeszcze trzeba umieć i chcieć ją przekazać, inaczej to co z tej wiedzy? Można się nawet pokłócić na forum byle tylko coś konkretnego z tego wynikało.

Nadwyżkę ciepła można zdjąć w dowolny sposób jak się ją tylko ma.

Sterowanie stalowe->żeliwne: if T zasilania stalowego > dół kotła to sterownik różnicowy włącza stosownie umieszczoną pompę. I to wg mnie jest kwintesencja zwiększenia wykorzystania powiększonej powierzchni grzejników żeliwnych o stalowe.

Temat ZBIORNIKA DRENAŻOWEGO uważam za zamknięty, (no chyba, że Nasi Szanowni GURU zechcą zabrać głos – to zawsze i o każdej porze)  Smile

Witam, parę dni mnie tu nie było ale jak czytam ostatnie posty to mam wrażenie że za niedługo ktoś tutaj doktorat zrobi.

Panowie zastanawiam się naprawdę o co wam wszystkim chodzi w tych teoriach , wywodach i innych filozofiach bo naprawdę już sam się pogubiłem w tym wszystkim co tutaj piszecie.

Nie wiem po co jakieś zbiorniki drenażowe czy jakieś inne schładzacze czynnika , nie wiem po co produkować nadmiar ciepła żeby potem go wyrzucać w ziemię lub magazynować , to jest dokładnie tak jak z samochodami produkują auta z nie wiadomo jaką mocą i coraz większą której nie można wykorzystać ponieważ nie ma gdzie, bo nie ma dróg a jak są to znowu są ograniczenia prędkości, nastawiane fotoradary że wypróbowanie mocy normalnie się nie opłaca.

Z kolektorami moim zdaniem jest dokładnie tak samo, przecież każdy chyba wie do czego będzie je wykorzystywał, jaką powierzchnie potrzebuje żeby zagrzać określoną ilość wody bo raczej większość montuje je tylko po to .

Jeżeli już ktoś się decyduje na dogrzewania CO i ma tych paneli więcej to raczej w sezonie tak zwanym przejściowym jak kolektory potrafią dogrzać CO , to moim zdaniem raczej nie występuje nadmiar produkcji energii z kolektora, natomiast po sezonie grzewczym chyba wystarczy cześć paneli opróżnić albo zasłonić i po sprawie, wykorzystać tylko taką powierzchnie paneli jaka jest potrzebna.

Cyt.”Wydolność pompy przy maksymalnym przepływie nie może być większa niż przepływ przez wymiennik przy ciśnieniu grawitacyjnym (inaczej część zostanie tłoczona małym obiegiem). Wydatek pompy powinien być regulowany i zabezpieczyć przez przegrzaniem glikolu.”

Dysza zamontowana zmniejszy teoretycznie sprawność układu gdyż część tłoczonego czynnika będzie wracać za pompę. Jest to jednak mała część.

Można co prawda zamontować zaworek sterowany np. presostatem dynamicznym (np. takim jak w kotłach) wykorzystującym różnicę ciśnień przed i za pompą do sterowania ale ….. jest to trudne do prawidłowej regulacji.

Co do sposobu napełniania to ponieważ jest to temat z określonym górnym kosztem pomyślałem o zaadoptowaniu naczynia z zaworkiem pływakowym.

Można wykorzystać na przykład starą spłuczkę sedesową ze zbiornikiem.

W przypadku m2m2 zalewanie całej instalacji glikolem jest nieporozumieniem.

Jeśli robił bym projekt komercyjny na pewno bym  takiego rozwiązania nie zaproponował, gdyż jest drogie przy uruchomieniu i droższe przy eksploatacji.

Ja przyjmuję, że jeżeli przepływ będzie jednak większy to sprawność solara spadnie wraz ze wzrostem temperatury glikolu, sprawność wężownicy/wymiennika tak samo spadnie wraz ze wzrostem temp. cwu. - ale przy nadmiarze energii to raczej pozytywne bo nieco wydłuży cykl grzania - dopóki “para nie pójdzie w gwizdek”

Nadal czekamy na :

„Naszkicuj ten układ napełniania i dyszę” ale już tylko z opisem - dzięki za schemat i opis, już wszyscy wiemy co miałeś na myśli  Smile

Ja z zlewaniem pełnego dolnego zbiornika miałem na uwadze, że nie potrzeba znać V solara bo to się samo wyreguluje bo łączna objętość jest stała.

Written by admin in: Bez kategorii |
września
07
2014
--

sensowne rozwiazanie

Ja jestem fascynatem, lecz nie zakładam sensownych zysków energetycznych z płaskich kolektorów w okresie zimowym, ale pomimo to chcę je instalować. Nie jest to też sens mojego życia. Natomiast korzystając z Twojej obecności na forum chciałbym poznać negatywy instalacji solarnej bezpośrednio od doświadczonego użytkownika. Na razie z Twoich wypowiedzi wynika tylko tyle, że są drogie i nie tolerują zaników napięcia. Jednakże podam przykład z życia wzięty:

Instalator zestawił kocioł stałopalny z instalacją solarną ,wszystko pięknie miało działać . W okresie grzewczym kocioł miał ładować zasobnik a pozostałe 3 pory roku kolektory . I oto nadeszło rozczarowanie , wystarczyło kilka dni nie pogody i klapa . Co więcej klient złożył reklamację prawidłowości działania układu . Z mojej strony pozostało klienta skasować za nieuzasadnione wezwanie .

A klient musiał się pogodzić z tym że i latem będzie musiał odwiedzać kotłownię .

Na podstawie takiego przykładu i wielu podobnych opieram swoje wypowiedzi .  Wystarczyło zaproponować zbiornik z dodatkowym gniazdem w górnej części zbiornika na wkręcenie grzałki elektrycznej. Zaręczam cię że okazjonalnie wolałbym aby się ta grzałka samoczynnie uruchomiła włącznikiem bimetalowym i dogrzała te 80-120l wody prądem do tych 50-55° niż gdybym musiał się fatygować do kotłowni po to aby rozpalić w piecu separator.

Co innego u tych którzy mają kocioł gazowy. Ja w miesiącach od kwietnia do października wyłączam kocioł gazowy zupełnie z prądu a w ewentualne dni niepogody wystarczy włączyć kocioł raz dziennie na jednorazowe zagrzanie wody. W tamtym roku zdażyło mi się to zrobić około 5 razy w okresie od 1 kwietnia do niemal końca października.

A tak nawiasem mówiąc, czym jest kilka dni niepogody wobec całości okresu w którym mamy ciepłą wodę? Nie ma co głowy zwaracać taką duperelą.

Zauważyłem że wielu takich jak ty, tylko na podstawie mało istotnych dupereli przekreśla sens montowania kolektorów. W opinii twojej daje się zauważyć stwierdzenie że lepiej jest zasuwać codziennie do kotłowni w lecie i pilnować by nie zagasło.

Written by admin in: Bez kategorii | Tagi:,

hosting | Powered by WordPress | Aeros Theme | TheBuckmaker.com WordPress Themes